Indywidualne przejazdy ecobusami

Kąty Rybackie, Sztutowo, Jantar

Wyróżnienie dla naszej firmy
Foto 1 Foto 2 Foto 3 Foto 4
ECOBUSY

O firmie

Firma została założona w roku 1990. Od roku 2000 pracujemy w szeroko rozumianych usługach związanych z obsługą ruchu turystycznego na terenie wschodniego wybrzeża Bałtyku od Mikoszewa do Krynicy Morskiej.

Teren ten poza powszechnie znanymi walorami krajobrazowo-przyrodniczymi jak zalew, mierzeja wiślana, szerokie bałtyckie plaże, rezerwaty przyrody posiada wiele atrakcji turystycznych w postaci unikatowych budowli inżynieryjnych jak mosty zwodzone, obrotowe, śluzy, stare pompy, przeprawy promowe.

Od 6 lat z powodzeniem służymy turystom organizując wyjazdy do wybranych ciekawych miejsc. W roku 2011 w konkursie na najlepszy produkt turystyczny województwa pomorskiego nasz projekt pt: ECOBUSY został uhonorowany wyróżnieniem.

Obecnie dysponujemy 20 komfortowymi zradiofonizowanymi pojazdami o napędzie elektrycznym mogącymi przewozić 13 osób. Oferujemy również przejazdy kolejką turystyczną z 24 miejscami, która świetnie nadaje się na imprezy plenerowe i wesela.

Jesteśmy w stanie dotrzeć z naszymi usługami do każdego klienta na terenie kraju zapewniając terminowość, rzetelność i fachowość.